İSTANBUL 000-000-0000
Tüm masözleri görmek için tıkla

Anadolu yakası masöz bayan

İlgililer internette yayınlanan Anadolu yakası masöz bayan ilanlarını inceleyerek söz konusu hizmetlerden faydalanabilir. Randevu almak için internet dışında telefon ve Whatsapp üzerinden iletişime geçmek mümkündür. Müşteriler Anadolu yakası masöz kategorilerine girerek istedikleri terapisti seçme şansına da sahipler.

Söz konusu hizmetler Anadolu yakasındaki tüm ilçeleri kapsıyor. Aynı zamanda Avrupa yakasında yaşayan kişiler için ayrı bir kategori mevcuttur. Birçok farklı masaj türü alanında uzman ve deneyimli terapistler tarafından yapılmaktadır.

anadolu yakası masöz
anadolu yakası masöz

Masaj Hizmetlerinde İlk Seçenek: anadolu yakası masöz

Profesyonel kademe sunulan ilk masaj seçenekleri arasında sıklıkla tercih edilen aromaterapi masajı gelmektedir. Fiziksel sağlığa birçok açıdan fayda sağlanan bu özel spa türü kişilerin psikolojik yönden rahatlamasını da sağlıyor. Tamamen bitki özlerinden oluşmuş aromalı kremler Anadolu bayan masöz ve terapistleri tarafından tüm eklemlere uygulanır. Mevcut seçenekler arasında birçok ithal yağ da bulunuyor. Müşteriler istedikleri ya da kokusunu beğendikleri yağ ve kremleri seçme avantajına sahipler.

En çok tercih edilen kremlerin başında ise badem ve ay çiçek yağı gelmektedir. Dinlendirici etkiye de sahip olan bu kremler eklem ve kas ağrılarının çok daha kısa bir zaman içerisinde geçmesini sağlıyor. Özel işlemlerden geçirilerek damıtılan Hindistan cevizi yapı da bu masaj salonlarındaki kategorilerde mevcuttur. Masöz anadolu yakası numaraları aranarak masaj fiyatları hakkında detaylı bilgiler alınabilir.

Masaj Kataloglarında İkinci Seçenek: Spor Masajı

Herhangi bir spor dalıyla amatör ya da profesyonel olarak ilgilenenlerin talep ettiği spor masajı bir diğer seçeneği oluşturuyor. İstanbul’un her iki yakasında hizmet veren salonlarda sporcu masajı için en erken tarihe randevu almak mümkündür. Bununla birlikte fitness yapan kişiler de kas ağrılarından kurtulmak için sunulan hizmetlerden faydalanabilir. Onarıcı etkilere sahip olan bu spa türü aynı zamanda koruyucu özellikler içerir. Aktif olarak spor yapan kişilerin çok daha güçlü olmalarını sağlayarak sakatlanma riskini en aza indirdiler.

İlgililer tamamen ihtiyaçları doğrultusunda haftada bir ya da iki kez spor masajı yaptırabilir. Anadolu yakası masöz ve terapistlerinin tamamı sertifikalıdır. Profesyonel bazda masaj hizmeti almak isteyen herkes istedikleri tarihe randevu alabilir.

İstanbul Masöz Profilleri ve Sunulan Seçenekler

Masajı yaptırmak isteyenler Anadolu yakası masöz bayan ilanlarına göz atabilir. Her masözün birden fazla fotoğrafı da bu ilanlarda yer alıyor. Aynı zamanda yakın zamanda ilan vermiş terapistlerin yanında ”yeni” ibaresi bulunmaktadır. Fotoğrafın üstüne tıklanarak profillere gidilebilir. Masöz profillerinin üst kısmında kısa bir tanıtım yazısı bulunuyor. Bu yazıda geçmiş masaj tecrübeleri, yaş ve isim gibi temel bilgiler yer almaktadır.

Masözler profillerinin alt kısmında ise uzmanı oldukları ve aktif olarak uyguladıkları masaj türlerini yazıyor. Onlarca farklı masöz profili, kişilere farklı seçenekler sunmaktadır. Kararını veren kişiler Anadolu yakası masöz ilanları profillerine yorum yazabilir ve randevu talebinde bulunabilir. Yorumlara müsait olma durumlarına en geç 24 saat içerisinde geri dönüş yapılır.

Derin Doku Masajı ve Fiyatları

Kronik ağrıların tedavisinde alternatif bir terapi olarak yapılan derin doku masajı Anadolu yakası masöz adresleri ilanlarında sunulan bir diğer seçenektir. Bu alandaki deneyimleri 1 – 10 yıl arasında değişen terapistler İstanbul’un her iki yakasında da hizmet veriyor. Profillere tıklanarak fiyat almak mümkündür. Farklı masözlerden alınan fiyat teklifi alan müşteriler karşılaştırma yaparak kendileri için en uygun seçeneği değerlendirebilirler.

En başta sırt ve bel ağrısı çeken herkes derin doku masajı yaptırarak ağrılarından kurtulabilir. Sürekli masa ve bilgisayar başında oturanlarda meydana gelen kronik ağrıların azalmasında etkilidir. Profesyonel masözlerin yaptığı bu masajların süresi ise 40 dakika ile 1 saat arasında değişkenlik gösterebilir. Kaygı ve stres bozuklukları bulunan bireyler de derin doku masajı yaptırarak manevi açıdan rahatlayabilirler.

Bölgesel Masaj Hizmetleri

Bölgesel masaj Anadolu yakası masaj ilanlarında en çok talep ve tercih edilen bir diğer spa türüdür. Ağrı, şişlik veya sertlik gibi şikayetlerin gözlemlendiği bölgelerde uygulanır. Boyun ve sırt dışında baş ağrısı çeken kişiler de profesyonel kademe sunulan bu hizmetlerden faydalanabilir. Periyodik aralıklarla yapıldığı takdirde migren ağrılarına da iyi gelen bir masaj türüdür. Bacak ve bel ağrısı şikayetleri olan kişiler de Anadolu yakası masöz bayan kataloglarına tıklayarak sunulan seçenekleri değerlendirebilir. Bölgesel masaj yaptırmak ve randevu almak için verilen numaraların en az 2 saat öncesinden aranması gerekiyor.

Masaj Hizmetlerinde Sunulan Diğer Seçenekler

İstanbul’un anadolu yakası masöz ilanlarda onlarca farklı masaj alternatifini incelemek ve masöz seçiminde bulunmak mümkündür. Sunulan masaj seçenekleri hem erkekler hem de kadınlara yöneliktir.

1- Hamile Masajı: Gebelik sürecini çok daha rahat ve ağrısız geçirmek isteyen kadınlara özel olarak yapılan masajdır. Bu alanda özel eğitim görmüş ve sertifikalı terapistler tarafından yapıldığı için tamamen güvenlidir. Hamileliğin son dönemlerine kadar düzenli aralıklarla uygulanabilir. Normal doğum gerçekleştirecek olan kişilerin esneklik kazanmasını da sağlar.

2- Sıcaktaş Masajı: Sadece bu masajın uygulanması için seçilmiş özel taşlarla yapılan son derece etkili bir terapi yöntemidir. Tecrübeli masözler tarafından ısıtılan taşlar vücudun çeşitli bölgelerine yerleştirilir. Romatizma ve eklem ağrısı çeken kişiler randevu talebinde bulunarak bu yöndeki şikayetlerinden kısa bir sürede kurtulabilir.

3- Kese Köpük Masajı: Hamamlarda sıklıkla yapılan kese köpük masajı da mevcut ilanlarda sunulan hizmetler arasındadır. Diğer tüm masaj seçeneklerinde olduğu gibi telefon ve internet üzerinden randevu alınabilir.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir