İSTANBUL 000-000-0000

Masaj hizmeti almaya karar verip sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz lütfen herhangi bir masöz ile iletişim kurmadan sizin listelediğimiz uyarı ve tavsiyelerimizi dikkate alın.

  • Masaj platformu olan sitemizde sadece masaj hizmetleri verilmektedir lütfen başka türlü hizmet veren siteler ile karıştırmayınız.
  • Masöz profillerinde yer alan resimler, hizmet açıklaması, tanıtım videosu ve diğer tüm bilgiler ilan sahibine aittir ve kendi sorumluluğundadır.
  • Hizmet almak istediğiniz terapist ile iletişime geçtiğinizde kendinizi tanıtan ve seviyeli bir şekilde bilgi almayı tercih ediniz.
  • Herhangi bir masaj terapistinin yanıltıcı ve sahte bilgiler verdiğini düşünüyorsanız bizimle iletişime geçerek bu durumu bildirin.
  • Masaj hizmeti alan kişilerin ve masaj hizmeti veren terapistlerinde karşılıklı görgü, etik kurallara göre hareket etmesini unutmayalım.
  • Masaj hizmeti almak istediğiniz terapistlere uyguladığı masaj çeşitleri ve hizmetleri hakkında sorular sorun.
  • Unutmayalım her masöz istediğiniz masaj çeşitleri ve hizmetlerini vermiyor olabilir lütfen saygı duyalım.

Sitemizin kullanıcılarına tavsiye ve uyarı niteliğinde sıraladığımız bu maddelere uymasını rica ediyoruz. Keyifli ve sağlıklı masaj seansları dileriz.


PROFİLE BAK

Terapist selen
0

Added: 3 hafta ago


PROFİLE BAK

Terapist ebru
0

Added: 3 hafta ago


PROFİLE BAK

Terapist bade
0

Added: 3 hafta ago


PROFİLE BAK

Terapist nazlı
0

Added: 4 hafta ago


PROFİLE BAK

Terapist lale
0

Added: 4 hafta ago


PROFİLE BAK

Terapist masal
0

Added: 3 hafta ago

İstanbul masözler – masaj vakti

İstanbul masöz hizmetleri almak isteyen birçok müşteri Anadolu ve Avrupa yakasın’dan kendine uygun bir terapist seçimi yaparak en doğru kararı vermiş oluyor. Çünkü İstanbul’da yaşayan müşteriler, bu bölgenin profesyonel masöz ekibi ile kaynadığını da bilmelidir. Bu şehir’de masaj konusunda oldukça bol ve tecrübeli masözlerle dolu olmaktadır.

Birçok masaj yöntemi bulunmaktadır. Bu masaj yöntemlerinden bazıları geleneksel olup bazıları günümüzde doğan modern masajlardır. Bazı masaj yöntemleri de masözün kendi yetenekleri ile geliştirilip daha özgün bir hale gelmiştir. Özgün masaj hizmeti almak isteyenler için bu tür masajlar oldukça profesyonel ve etkileyici bir şekilde yapılmaktadır. Masaj çeşitleri arasında shiatsu, watsu, spor masajı, Çin masajı, sıcak taş masajı, thai masajı gibi pek çok masaj türü bulunuyor.

Masöz ilanları konusunda internette artık karşımıza birçok ilan çıkıyor. Bunların arasından değerlendirme yapmak büyük bir önem arz etmektedir. Sizler herhangi bir hizmet yaptıracaksınız bu durumda önceliğimiz her zaman için bu konuda en üst düzeyde dikkatli hizmet almak olmalıdır. Bu yüzden kaliteli bir sonuç almak ve doğru sonuçlara ulaşmak adına bizleri arayabilirsiniz. Sayfamız’da bulunan masözler ciddi eğitimlerden geçmiş uzman kişilerdir. Böylece sizlerin alacak nasıl hizmet hakkında size detaylı bilgiler verebilirler. Bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınız gibi aynı zamanda da alacağınız hizmet sayesinde çok daha kolay ve çok daha kontrollü şekilde işleminiz gerçekleştirilmiş olacak.

İstanbul masaj sektörün’de oldukça aktif bir şehir olsa da müşteriler masöz seçerken doğru tercihi yapmalıdır. Çünkü bazı masözler bu işi güzel yapmayabilir. En doğru masözü seçmek için bazı araştırmalar yapılmalıdır. Örneğin masözün sertifikasının bulunması kaliteli olup olmadığına dair bir durum olabilir. Masözün yanı sıra masaj salonu seçimi yapıyorsanız masaj salonunda sertifika belgesi bulunup bulunmadığına özen göstermelisiniz. Sertifikası bulunan bir masaj salonundaki masözler eğitimli ve uzman kişiler olmaktadır.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer durum hangi masöz veya masaj salonlarının sizin istediğiniz masajı yapıp yapmadığı durumu olmaktadır. Eğer aklınızda bir masaj yöntemi bulunmuyor ise kendinize en iyi gelen masözü seçerek randevu alabilir ve masaja başlayabilirsiniz.

Masöz İstanbul
Masöz İstanbul

Masöz seçerken hangi hususlara dikkat etmeliyim?

Sitemizde profesyonel masöz bayan ve kendini masaj konusunda iyi yetiştirmiş bir çok masöz bulmanız mümkün fakat hizmet almak istediğiniz masöz bazı masaj uygulamalarını yapmıyor veya tercih etmiyor olabilir. Bu nedenle herhangi bir masöz ile iletişime geçerken yaptırmak istediğiniz masaj türü hakkında sorular sorun ve ne istediğinizi net bir şekilde ifade edin.

Masöz İstanbul konusunda değerlendirme yapacağınız zaman öncelikli olarak terapistin belgesi veya tecrübesine bakmamız gerekir.sertifikası varsa size profesyonelce hizmet verebilir. Bu konuda bahsi geçen uzmanlar sizlere doğru bir şekilde hizmet verebilir. Uzman masözler sizlerin istemiş olduğunuz konuda sizlere yardımcı olacak veya masaj hizmetiniz daha kaliteli bir şekilde sunacaktır. Bunları da göz önünde bulundurduğumuzda hiç kuşku yok ki masaj hizmetinin çok profesyonel şekilde verilmesi sizlerin gerekli ruhsal gerekse bedenen rahatlamanızı sağlayacak ve hayatı daha daha güzel bir şekle getirme şansına sahip olabileceksiniz.

Etik kurallar nelerdir?

Günümüz dünyasın’da her meslek grubunda ve kültürler’de olduğu gibi masaj hizmetlerin’de masajı uygulayan terapist’de dahil olmak üzere masaj uygulatan kişilerin uyması gereken bazı önemli vardır temizlik ve hijyen kurallarına uymak, seviyeli ve saygılı itamlar’da bulunmak, ne istediğinizi bilmek nezaket kurallarına uymak size her zaman memnuniyet ve iyi sonuçlar getirecektir.

Neden masaj yaptırmalıyım?

Masaj insanların daha pozitif olmasını sağlar. Masaj yaptıran bir insan rahatlamanın verdiği huzur ile hayata daha pozitif bakar, herkese gülümser ve daha iyi hayat koşullarını yaşamaya başlar. Masöz seçimi yaptıktan sonra masajın o verdiği his sizi rahatlatacaktır. Masaj yaptırmanın bir diğer faydası da sağlığa olumlu etkisi bulunmasıdır. Tedavi amaçlı kullanılan masaj yöntemleri sağlık açısından da pek çok hastalığa karşı korur. Kalp, damar, vücut, kemik, kas hastalıklarının yanı sıra strese de iyi gelen masaj, pek çok soruna karşı etkili olmaktadır.