İSTANBUL 000-000-0000

Masöz Yasmin Hanım

Herkese merhabalar ben masaj terapisti masöz yasmin profilime hoş geldiniz. Profesyonel 10 senelik tecrübeli uzman masaj terapistiyim. Ayrıca güzellik uzmanıyım. Bay, bayan ve çiftlere profesyonel anlamda masaj hizmeti veriyorum. Bulunduğum yer Anadolu yakası, masaj hizmetimi kendi yerimde ve sizin yerinizde gerçekleştiriyorum. Seviyeli ve Kültürlü  Ne istediğini bilen, kişisel bakımına özen gösteren elit kişiler ile hizmet vermeyi tercih ediyorum. Detaylı olarak hizmet bilgilerimi öğrenmek için benimle iletişime geçebilirsiniz.

3 Yorum “Masöz yasmin

Derecelendirme: 5
  Metin

  By: Metin | 6 ay Önce

  Yasmin hanım gerçekten işinin ehli bir terapist iyi bir kişiliği var beklentimin ötesinde bir masaj hizmeti aldım size buradan teşekkürlerimi sunuyorum.

  Mükemmel ötesi bir masaj hizmeti

  By: TUNA Bey | 2 ay Önce

  Yasmin Hanım mekanında beni çok iyi ağırladı. Müthiş bir enerjisi var. Oldukça güzel ve sıcakkanlı bir bayan. Masajından gayet memnun kaldım. Kendisinin abonesi olmak isterim. Yasmin Hanımı MASAJ konusunda tek geçerim.

  By: Emirhan Özer | 2 ay Önce

  Yasmin Hanıma tavsiye üzerine Masaja gittim. Arkadaşım öyle bir övdü ki anlatamam. Inan ki övdüğü kadar varmış. Tam bir profesyonel Terapist. Çok güzel ve çok iyi bir Masöz. Yasmin Hanımın Masajını herkese tavsiye ediyorum.