İSTANBUL 000-000-0000
Tüm masözleri görmek için tıkla

Ümraniye masöz

Ümraniye masöz ile rahatlamak ve daha keyifli bir gün geçirmek için yapılan uygulamalardan birisi olan masaj, günümüzde popülerliğini korumaya devam etmektedir. Masaj hizmetleriyle birlikte birçok kişi daha keyifli bir güne merhaba demektedir. Masaj türlerinin her biri kişiden kişiye göre uygunluk gösterdiği için insanlar memnun kalmaktadır.

Ümraniye masöz bayan hizmetleri, insanlar için genellikle keyif amaçlı yapılan uygulama olarak bilinmektedir. Ancak masaj uygulamaları daha çok sağlıklı kalmak ve iyi hissetmek için yapılan bir uygulamadır. İnsanlar günlük yaşamında maruz kaldığı olumsuz durumlarla fiziksel ve zihinsel olarak başa çıkmaya çalışmaktadır. Her insan için bu başa çıkma yöntemleri değişiklik göstermektedir. Bu yöntemlerin arası masaj uygulamaları yer alır.

Masaj uygulamaları kişiden kişiye göre değişir. Örnek olarak kamburluk sıkıntısı çeken ve uzun süre bilgisayar başında oturan kişilerde bel ağrısı meydana gelebilmektedir. Bu bel ağrısı çeken kişilere özel olarak yapılan masaj uygulaması sayesinde ağrılar minimum seviyeye düşürülmektedir. Bilindiği üzere her masaj türü kişiden kişiye ve isteğe bağlı olarak değişim gösterebilir.

Ümraniye masöz olarak bir diğer masaj uygulamasındaysa romatizma hastaları için geçerlidir. Ayaklarında veya bacaklarında ağrılar çeken kişiler, o bölgeye uygun olan masaj yöntemiyle uygulama yaparak ağrıların minimum seviyeye indirilmesi amaçlanır. Bu sayede hastalık sahibi olan kişilerin günlük yaşamları daha kaliteli olmuş olur.

Bunun yanında boyun ağrısı, sırt ağrısı, baş ağrısı gibi birçok problemlerle ilgili masaj hizmetlerinden faydalanılabilir. Bu masaj hizmetlerinden faydalanırken masözlerin alanında profesyonel kişilerden oluşması gerekmektedir. Eğitimli ve sertifika sahibi kişiler masaj uygulaması yaparsa daha olumlu sonuçların görülmesi olasıdır.

Sizin için En Doğru Masaj Hangisidir?

Günümüzde masajın tam olarak 160 farklı türü bulunmaktadır. Bu masaj türlerinden hangisinin size uygun olduğunu bilmeniz biraz güç olacaktır. O nedenle günümüzde Ümraniye masöz hizmetleri yaygın olarak kullanılan masaj uygulamaları şu şekildedir;

  • İsveç Masajı
  • Anti Selülit Masajı
  • Derin Doku Masajı
  • Dolaşım Masajı
  • Sırt Masajı
ümraniye masöz bayan
ümraniye masöz bayan

Ümraniye masöz ile masaj farkı

Gibi masaj uygulamaları en yaygın ve sık olarak kullanılan masaj uygulamaları arasında gösterilebilir. Bu masaj uygulamalarının arasında özellikle en sık olarak tercih edilen masaj, sırt masajıdır. Kendisini kambur hisseden ve yanlış oturan kişilerde bazı sorunlar meydana gelebilmektedir. Uzun süre ayakta durmak, bilgisayar başında saatlerce yanlış oturmak gibi problemler kasların gerilmesine neden olabilmektedir. Durum böyle olunca birçok kişi sırt ağrısı konusunda Ümraniye masöz bayan hizmetlerinden faydalanmaktadır.


İnsanlar için doğru masaj uygulamalarından birisiyse dolaşım masajıdır. Bu tür masajlar insanların vücudunun rahatlamasına ve kan dolaşımının hızlanmasın neden olmaktadır. Bu sayede derideki dokular canlanmaktadır. Bu masaj sayesinde bacaklarda dolaşan kanlar göğse gitmesini sağlamaktadır. Bu masaj türünde lenfler yenilenmektedir. Son dönemde kullanılan ve uygulanan masaj yöntemlerinden birisidir. Bu masaj yöntemi için Ümraniye masöz hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


Kaslarınızda gerginlik varsa, bir gevşemeye ihtiyaç duyuyorsanız bu konuda ihtiyacınız olabilecek bir masaj uygulaması olan İsveç masajını deneyebilirsiniz. İsveç masajı uygulaması sayesinde insanlar gevşer ve kan dolaşımı hızlanır. Kaslar üzerindeki gerginliğin azaltılmasına yardımcı olur. Bu terapi yönteminin süresi genellikle 60 dakikadır. Bu masaj yönteminden faydalanmak için Ümraniye masöz hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.


Kadınların sıklıkla yaptırdığı ve selülite yol açan bölgeler için uygulanan bir diğer uygulamaysa Anti Selülit masajıdır. Vücudun çeşitli bölgelerinde görülen toksin maddelerin atılmasını sağlamaktadır. Selülit nedeniyle kötü gözüken bölgelerin onarılması sağlanmaktadır. Bu masaj uygulamasıyla birlikte dolaşım sistemi düzenlenir. Sizinde selülitle alakalı problemleriniz mevcutsa bu masaj uygulaması sizin için iyi bir seçim olabilir. Bu masaj uygulamasından faydalanmak için Ümraniye masöz hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir